Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

1.Obchodní podmínky

1.1 Tyto Obchodní podmínky upravují vztahy mezi prodávajícím Jitkou Grygovou, IČO 19328737, bydlištěm Nové doby 398, 793 26, Vrbno pod Pradědem (dále jen “Prodávající”) a zákazníky (dále jen “Zákazník”) při nákupu produktů prostřednictvím webové stránky www.jesenickesvicky.cz.

2. Objednávky a smlouva

2.1 Zákazník může objednávat svíčky na webu www.jesenickesvicky.cz prostřednictvím elektronického objednávkového formuláře.

2.2 Potvrzení objednávky neznamená automaticky uzavření kupní smlouvy. Kupní smlouva je uzavřena poté, co Prodávající potvrdí objednávku a přijme platbu od Zákazníka.

2.3 Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout objednávku z vážných důvodů, jako je nedostatek zboží nebo podezření na zneužití.

3.Ceny a platba

3.1 Ceny svíček jsou uvedeny na webu www.jesenickesvicky.cz a jsou v českých korunách (CZK).

3.2 Konečná cena objednávky se skládá z ceny zboží a případných dopravních nákladů, které jsou uvedeny před dokončením objednávky.

3.3 Platba za zboží se provádí prostřednictvím platebních metod uvedených na webu www.jesenickesvicky.cz.

4.Dodání zboží

4.1 Zboží je doručováno prostřednictvím přepravní služby nebo osobního předání.

4.2 Dodací lhůta závisí na dostupnosti zboží a místa doručení. Prodávající se snaží dodat zboží co nejdříve, ale nenese odpovědnost za případné zpoždění.

4.3 Zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat zboží a v případě zjevných vad ihned reklamovat a řídit se reklamačním řádem

Přejít nahoru